Lektoriai

FinIQ programos lektoriai

Mūsų profesionalų komanda

Vaidotas
Šumskis

Ekonomistas, besidomintis finansų rinkomis ir aktyviai investuojantis nuo pat studijų Vilniaus universitete pradžios – jau 15 metų. Ekonomistu Lietuvos banke dirbo 8 metus, per kuriuos teko išsamiai nagrinėti nekilnojamojo turto rinką, taip pat stažuotis Europos centriniame banke atliekant bankų testavimą nepalankiomis ekonomikos sąlygomis.

Šiuo metu dirba ryšių su investuotojais vadovu, o sukauptomis žiniomis ir patirtimi siekia pasidalinti su tais, kurie investuoti dar tik pradės netolimoje ateityje.

Evaldas
Švaronas

Asmeninių finansų konsultantas bei licencijuotas investicijų konsultantas, padedantis žmonėms įvairiais su investavimu susijusiais klausimais (pasirinkti investavimo kryptį ar strategiją, įvertinti ir subalansuoti rizikas). Į finansų sritį atėjo 2017 m. iš logistikos srities.

Nepaisant didelio atsidavimo finansų sričiai, jis taip pat yra Flow Team Klaipėda komandos narys – ekstremalus bėgimas su kliūtimis bei maudosi jūroje ir eketėse visus metus.

Elvyra
Kudrešovienė

Asmeninių finansų valdymo strategė, kalbanti su žmonėmis apie pinigus taip, kad ir vaikai suprastų.

Tikslas: kuo daugiau finansiškai raštingų žmonių.

Lina
Rapkevičiūtė

Finansų analizės ir planavimo vadovė, finansų valdymo ir analizės srityje turinti daugiau nei 10 metų patirtį. Paskutinius 5-erius metus lektorė dirba vadovaujačiose pareigose, o laisvu nuo darbo metu stengiasi jauniems žmonėms perduoti vertingas asmeninių finansų ir investavimo žinias bei patirtis.

Ieva
Jazavitienė

Nepriklausoma asmeninių finansų konsultantė, projekto “Finansų gidė” bendraautorė.

Ievos tikslas: pagelbėti kuo daugiau jaunų žmonių perprasti sudėtingą asmeninių finansų ir investavimo pasaulį bei tinkamai pasirūpinti savo finansine ateitimi.

Marius
Ivanauskas

Nuo 2003 metų dirba pardavimų srityje. Daugiausia patirties sukaupė dirbdamas 14 metų banke, kur teko aptarnauti esamus verslo ir fizinius klientus, ieškoti naujų fizinių ir verslo klientų. Lektoriui įdomiausiais etapas buvo, gavus finansų maklerio licenciją, dirbti finansų konsultantų ir padėti klientams investuoti.

Gerokai prieš gaunant Lietuvos banko finansų maklerio konsultanto licenciją pradėjo domėtis investavimu. Mariui tai yra pomėgis virtęs darbu ir vis dar sugebantis nustebinti, nes nuolat atsiranda priemonių, instrumentų, kurių anksčiau nebuvo ir kuriuos norisi perprasti ir išbandyti praktiškai.

Ieva
Šilingaitė

Finansų ir apskaitos taikomųjų sistemų trečio kurso studentė Vilniaus universitete. Aktyviai veikia nevyriausybinėse jaunimo organizacijose daugiau nei 6 metus. Čia įgytos žinios padėjo pasiekti grupės vadovės pozicijos IT startuolyje, bei pradėti vesti Instagram paskyrą „Jaunipinigai“, kurioje Ieva šviečia jaunus žmones finansinio raštingumo klausimais, norėdama parodyti, kad net ir būdami jauni galime pasirūpinti savo finansine ateitimi!

Ieva taip pat savarankiškai investuoja ir veda savo finansus daugiau nei trejus metus, visgi pinigais ir jų psichologija pradėjo domėtis dar būdama gimnazijoje.

Greitu metu bus papildyta..

Norite bendradarbiauti? Pasikalbame