Pasiūlymas partneriams

Pasiūlymas partneriams

Esate nuomonės formuotojas? Norite prisidėti prie finansinio raštingumo populiarinimo Lietuvoje? Esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams, projektams bei renginiams.

Kas mes?

FinIQ laboratorija moksleiviams

Iš visų svarbių pamokų, kurių reikia mokyti vaikus, finansinis raštingumas yra vienas iš svarbiausių prioritetų.

FinIQ komandos tikslas, kad kiekvienas moksleivis įgytų finansinio raštingumo ir investavimo pagrindus bei gebėtų tinkamai pasirūpinti savo ateitimi. 

Baigus FinIQ laboratorijos programą išduodamas sertifikatas, o aktyviausiems moksleiviams įsteigiamos stipendijos.

Mūsų išskirtinumas

Mergaičių investuotojų klubas FinIQ Ladies – pažink finansus ir investavimą savo bendraminčių būryje! Specialus mergaičių klubas. Vietų skaičius ribotas. Vykdoma atranka registracijos metu.

FinIQ stipendijos – kartu su mūsų partneriais skatinsime jaunus ir finansinių žinių ištroškusius mokinius. Aktyviausius FinIQ studentus apdovanosime specialiomis stipendijomis.

Mūsų partneriai

Tarptautinė Slovakijos programinės įrangos gamintoja, kuri specializuojasi kibernetinio saugumo srityje

Sutelktinio investavimo į NT platforma

Tauriųjų metalų ekspertai Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje

Kodėl verta bendradarbiauti?

Kokybiškas turinys

FinIQ paskaitas veda patyrę lektoriai bei finansų konsultantai. Mokymų programa 9-12 kl. moksleiviams yra akredituota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei atitinka aukščiausius kriterijus.

Puikios bendradarbiavimo sąlygos

Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą su visais savo partneriais bei ambasadoriais, tad siūlome itin puikias bendradarbiavimo sąlygas – uždirbkite net iki 30 proc. nuo kiekvieno naujai atvesto moksleivio!

Norite bendradarbiauti? Pasikalbame